Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Графік роботи:

Пн-Нд: 09:00–19:00

Замовлення онлайн 24/7

0
Мій кошик

Spraystream водяні пушки для пилеподавлення

Spraystream водяні пушки для пилеподавлення.
Передові рішення найвищої якості роблять Spraystream світовим лідером у сфері технологій розпилювачів. Якість була і залишається для нас найважливішою. Ми щодня прагнемо вдосконалювати наші технології, щоб продавати найкращі системи. Екологічність є ключовою в цьому відношенні: наші системи є екологічними та розроблені із зносостійких матеріалів для широкого використання. Ми завжди стежимо за потребами наших клієнтів, прагнемо встановити довгострокові відносини завдяки відмінному сервісу.

Spraystream є дочірньою компанією західно-фламандського машинобудівника Savic Group. Мірко Савіч, засновник і власник Savic Group, заснував свою компанію в 2004 році з єдиною місією: розробляти стійкі, інноваційні та високоякісні технології розпилювачів для боротьби з усіма проблемами запаху та пилу.

Будучи піонером у своїй галузі, Savic Group має власний відділ внутрішніх досліджень і розробок і виробничий підрозділ. Команда завзятих інженерів забезпечить дбайливе ставлення до вашого проекту: від пропозиції до післяпродажного обслуговування. 

Розгорнути

Немає товарів

Вгору