Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Графік роботи:

Пн-Нд: 09:00–19:00

Замовлення онлайн 24/7

0
Мій кошик

Професійні насоси (помпи) високого тиску Interpump

Interpump Group S.p.A. є найбільшим у світі виробником професійних поршневих насосів високого тиску, а також одним із світових гравців на ринку гідравлічних компонентів.
Interpump Group народилася в 1977 році в С.Іларіо (поблизу Реджо-Емілія, Італія), заснована Фульвіо Монтіпо. Завдяки його технічним удосконаленням, включаючи використання інноваційних матеріалів, компанія відразу ж змогла виробляти насоси високого тиску, які були меншими та простішими в експлуатації порівняно з конкуруючими продуктами.

INTERPUMP GROUP є найбільшим виробником компонентів гідроприводу, водяних насосів високого тиску, систем відбору потужності, телескопічних гідроциліндрів та іншого гідравлічного обладнання.

Сьогодні INTERPUMP GROUP поєднує в собі низку компаній та брендів, що дозволяє забезпечити найвищий рівень якості та задовольнити потреби будь-якого замовника. У секторі гідравлічного обладнання для вантажного транспорту до складу групи входить компанія InterPump Hydraulics, яка об'єднала бренди зі світовим ім'ям Hydrocar, Hydro-Metal, PZB, Muncie.

Розгорнути

Немає товарів

Вгору