Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Графік роботи:

Пн-Нд: 09:00–19:00

Замовлення онлайн 24/7

0
Мій кошик

Товари від виробника HAWK

Плунжерні насоси (помпи) високого тиску HAWK ➤➤➤ широко використовуються у професійній клінінговій техніці. Помпи високого тиску застосовуються для миття автотранспортних засобів, дезінфекції та хімічного очищення ємностей та приміщень, обробки поверхонь від іржі та фарби ✅

Фірма Leuco S.p.A. - Виробник плунжерних насосів, створена в 1979 році в промисловому регіоні Італії - Реджо Емілії. Підприємства цього регіону орієнтовані на машинобудування та наукомісткі сфери виробництва із висококваліфікованим персоналом.

Компанія вже понад 30 років веде розробки для виготовлення високоякісних та надійних насосів та комплектуючих для миття високим тиском - якість за стандартом UNI EN ISO 9001.

З 2004 року фірма входить до концерну KÄRCHER - світового лідера та найбільшого виробника мийно-прибирального обладнання у світі.

Під брендом HAWK спроектовано понад сотню моделей поршневих/плунжерних помп, безліч різноманітних комплектуючих та аксесуарів.

Застосування насосів Hawk
Стаціонарні та мобільні апарати високого тиску АВД
Для миття холодною та гарячою водою автотранспорту та техніки. Миття у сільському господарстві, промислового обладнання, морських та річкових суден, літаків, поїздів, автобусів;

На спеціалізованих автомийках
Автомийки у боксах з персоналом, тунельні, портальні мийки, автомийки самообслуговування;

Чищення в приміщеннях
У громадських місцях (дитячі сади, школи, лікарні, торгово-розважальні центри, заклади культури та дозвілля), у виробничих, заводських цехах та промислових зонах, площах, приміщеннях (харчової, хімічної, фармацевтичної, сільськогосподарської та ін.), на базах, складах, сховищах;

Миття, чищення, підготовка поверхонь
Зняття сильним тиском води бруду, фарби, штукатурки і т.п. на поверхнях підлоги, стін, дахів, архітектурних об'єктів (пам'ятники, скульптури), а також у складі піскоструминних систем.

Очищення ємностей
Відмивання цистерн та контейнерів, у тому числі для харчової промисловості, автоцистерн тощо;

Спеціальне застосування
Розпилення про зрошення, підвищення вологості повітря, у сільгосп теплицях при вирощуванні рослин, фруктів, овочів, квітів. Протипожежні системи та установки. Прочищення та обслуговування труб, каналів, трубопроводів, каналізації тощо. Системи зворотного осмосу. Верфі. Хімічна промисловість. Нафтова та газова промисловість.

Плунжерні насоси
Каталог фірми – сотні найменувань виробів, головними з яких є плунжерні помпи. В асортименті представлені поршневі насоси з тиском від 100 до 1000 бар та витратою від 1 до 170 літрів за хвилину для електричних, бензинових та гідравлічних двигунів.

Аксесуари та комплектуючі

Також фірма виробляє різні аксесуари та комплектуючі для миття високим тиском: електродвигуни, редуктори, сполучні елементи, пістолети ВД, сопла та багато іншого.

Розгорнути

Немає товарів

Вгору