Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Графік роботи:

Пн-Нд: 09:00–19:00

Замовлення онлайн 24/7

0
Мій кошик

Підмітальні машини для професійного клінінгу

Підмітальні машини
Підмітальні машини – найкраща альтернатива великому штату прибиральників. Цей вид клінінгової техніки активно використовується для прибирання великих площ у приміщеннях або на вулиці. Підмітальна машина відмінно справляється з прибиранням сміття, не вимагає особливих навичок для керування, проста та зручна у використанні.

Сфера застосування підмітальних машин
Машина для підмітання сміття може використовуватися в будь-яких місцях, де необхідне часте прибирання великої площі території. Ці агрегати можна часто зустріти в торгових центрах, офісах, складських приміщеннях, на промислових об'єктах і місцях великого скупчення людей.

Прибиральний агрегат має високу продуктивність, завдяки чому підмітальна машина вважається одним із найефективніших засобів прибирання різних приміщень. Така машина в десятки разів швидше підмітає підлогу, ніж звичайний прибиральник управляється з віником або мітлою, а якість прибирання значно вища. Купивши таку машину можна значно скоротити витрати та підвищити якість, швидкість та ефективність сухого прибирання.

Принцип функціонування підмітальної машини
Насамперед варто визначити, що підмітальна машина працює інакше, ніж пилосос. Її конструкція продумана не для всмоктування сміття, а саме для його підмітання. Вакуумний агрегат у конструкції машини збирає влучне сміття, а кількість зібраного зі підлоги сміття визначається лише якістю збирального потенціалу. У нього можна включити робочу швидкість та потужність машини, її габарити, а також якість щіток та самого матеріалу щетинок.

Під час руху агрегату з боків обертаються щітки, що замітають сміття на основну щітку циліндричної форми, яка спрямовує все сміття з поверхні, що підмітається в приймальний контейнер. У міру того, як контейнер наповниться сміттям, оператор підмітальної машини повинен випорожнити його вручну або за допомогою гідравлічного підйомника.

Типи живлення підмітальних машин
1. Акумуляторні.
Подібні машини найчастіше використовуються для прибирання всередині приміщень. Вони мають більш компактні габарити, міцний пластиковий корпус і можуть похвалитися удосконаленою маневреністю. Акумуляторні підмітальні машини легкі в керуванні та не видають гучного шуму. Основні елементи такого агрегату:

  • роликова щітка;
  • регульована бічна щітка (-і);
  • рукоять;
  • контейнер для сміття;
  • акумуляторні батареї;
  • зарядний пристрій для батарей;
  • повітряний фільтр.

2. З двигуном внутрішнього згоряння.
Дані агрегати більше підходять для підмітання майданчиків та доріжок поза приміщенням. Залежно від пори року така машина може підмітати бруд, воду, пил, сніг. За допомогою цих підмітальних апаратів прибирають площі, сквери, двори, парки, прилеглі території до громадських та виробничих будівель. Підмітальна машина оснащена мотоблочним двигуном, роторною щіткою, сміттєзбірником та спеціальним відвалом для збирання снігу.

Види підмітальних машин
З сидінням для оператора. Такий агрегат передбачає наявність посадкового місця для людини. Ці багатофункціональні машини можуть використовуватись як для прибирання приміщень, так і вулиць. Швидкість, потужність і маневреність такої машини дозволяє дуже швидко прибрати сміття з великої території.
Без сидіння для оператора. Подібні машини обладнані рукояттю або тримачами, за допомогою яких оператор штовхає пристрій перед собою для підмітання підлоги. Такі моделі переважно використовуються для підмітання приміщень – завдяки своїй компактності та маневреності така машина дістанеться навіть важкодоступних місць і забезпечить якісне прибирання території.

 
Вгору