Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Графік роботи:

Пн-Нд: 09:00–19:00

Замовлення онлайн 24/7

0
Мій кошик

Високоякісні професійні пароочисники

Для очищення поверхонь від стійких забруднень, знищення хвороботворних бактерій широко використовуються професійні пароочисники. Ці пристрої дозволяють отримати відмінний ефект без застосування миючих засобів.

Де використовуються пароочисники
Пристрої широко використовуються для обробки всіх видів покриттів для підлоги, кахлю, сантехніки, скла і навіть поверхонь з текстилю.

Пароочисники широко використовуються в громадських організаціях, лікарнях, дитячих установах, підприємствах громадського харчування, басейнах, саунах, клінінгових компаніях та інших сферах, де чистота та гігієна є пріоритетними.

Використовуючи цей вид сучасного обладнання, можна досягти чистоти без застосування миючих засобів, що дозволяє заощадити бюджет, екологічно безпечно, а також дозволяє уникнути алергічних реакцій на побутову хімію.

Основні переваги пароочисників
Широкий вибір пароочисників та приладдя до них дозволяє використовувати обладнання практично у будь-яких приміщеннях та очищати вироби будь-якої конфігурації. Використання насадок для великих поверхонь для видалення забруднень у важкодоступних місцях дозволяють максимально якісно і з мінімальними витратами сил і часу реалізувати поставлене завдання.

Немає товарів

Вгору
,